רווקים וחולמים על ילד? לגובייבי יש את הפתרון

30/12/2020

הורות משותפת ובקלות

הרבה רווקים בגילאי 30-50 מוצאים את עצמם משתוקקים לילדים. לא משנה מה הסיבה: לפעמים מדובר באנשים שיש להם קשיים במציאת זוגיות, בקרייריסטים שהקדישו את שנותיהם הצעירות לקריירה, וכן ב late bloomers (אנשים שהחלו את תהליך ההתבגרות שלהם מאוחר יחסית). לעיתים מדובר בחוסר מזל גרידא- לא כולם מוצאים זוגיות לחיים, וזה בסדר. אבל מה עם הבדידות? מה עם הרצון העז לילד או ילדה קטנים? מה עם  הרצון הביולוגי להמשכיות? 

מהי הורות משותפת? מצאו את הפרטנר המושלם שלכם כאן

הרבה אנשים אוהבים להאשים את אורח החיים המודרני ועולם התעסוקה התובעני בעובדה שיש הרבה רווקים מבוגרים ללא ילדים בימינו. אבל שלא יספרו לכם שטויות! בכל תקופה קונספט הרווקות היה רווח, והוא קיים בסיפורים, מיתוסים ורומנים ישנים.  ההבדל הוא שהיום רווקים ורווקות בגילאים מבוגרים לא חייבים להשלים עם הבדידות העתידית שלהם. הורות משותפת היא פתרון נפלא לכל מי שיש לו חלום והוא מספיק בוגר על מנת להגשים אותו עם מישהו אחר.

הורות משותפת היא תא משפחתי מודרני, חדש, המאתגר את מוסד הנישואין הנורמטיבי. שני אנשים שאינם קשורים אחד אל השני בקשר רומנטי מחליטים להביא ילד לעולם. בעזרת פיתוחים טכנולוגיים בתחום הילודה וההריון, וכן תקדימים חוקיים המסדירים את הנושא נשים וגברים יכולים להגשים את החלום יחד ולהפוך להיות הורים. כמו כן, הורות משותפת היא פתרון נהדר לזוגות או יחידים הומוסקסואליים שחולמים להביא ילד לעולם. 

אבל כמובן שלא הכל ורוד. למצוא את הפרטנר המושלם להורות משותפת זה לא דבר של מה בכך. זה (כנראה) לא קשה כמו למצוא בן זוג, אבל אחרי הכל מדובר באדם שיהיה אתכם לאורך כל החיים כנראה, ויהיה שותף מלא לגידול הילד או הילדה שלכם. חשוב מאוד להשקיע מאמצים רבים למציאת השותף או השותפה להורות. קיימים מספר יועצים ואתרי הכרויות (גובייבי הוא אחד מהם) המיועדים לכך. הדגשים שאנו ממליצים לכם לשים לב אליהם כשאתם מחפשים שותף להורות משותפת הם: תפיסה בקשר לחינוך, ערכים, מקום מגורים, עולם רגשי דומה לשלכם ועוד. כמו כן, עדיף שתהיה כימיה וחיבור טוב שיובילו לכבוד והבנה לאורך כל הדרך. 

הסכם הורות משותפת- כל מה שצריך לדעת 

לאחר שמצאתם את השותף או השותפה הפוטנציאליים שלכם להורות משותפת, יש לחתום על הסכם חוקי. ההסכם מסדיר את את הקשר בין ההורים ואת החובות שלהם כלפי הילד ואחד מול השני. קיימים כמה סעיפים להסכם הורות משותפת: משמורת, מגורים, חלוקת הוצאות, הסדרי ראיה שם הילד ועוד. בדרך כלל ההסכם יאפשר גם "נקודת יציאה" בה אחד מהמשתתפים יוכל לפרוש אם הוא מתחרט. 

לאחר החתימה על ההסכם ניתן להתחיל בטיפולי הפוריות וההזרעה. זהו הליך פשוט יחסית, והוא נפוץ בכל בית חולים בארץ.

הרשמו לאתר גו בייבי על מנת להתחיל את המסע שלכם אל עבר ההורות- לחצו כאן

הורות משותפת היא לא התפשרות. זוהי הורות איכותית, מודרנית, ששמה את הילד במרכז. להורים, שחיים בנפרד, יש פנאי להנות משלל העולמות של זוגיות, קריירה- בלי להתפשר על טיפול והקדשת תשומת לב מרבית לילד. איך לא חשבו על זה קודם? 

גו בייבי הוא האתר המוביל בארץ למציאת שותף להורות משותפת. כל כך הרבה ילדים ומשפחות ומאושרות נוצרו בעזרת האתר שלנו, ועל כך אנחנו גאים מאוד. תקראו אחת מביקורות רבות של הורים גאים ומאושרים:

"ברצוני להודות לאתר על כך שבאמצע החיים, כאשר הייתי שרוי  בתחושה קשה שהעתיד מאחורי, אתר "גובייבי" אפשר  לי ליצור קשר עם אישה מיוחדת במינה וכיום מצפה לנו תינוקת באפריל.

 אנו חשים יחד רגשות נהדרים של משפחתיות, שיתוף פעולה ואהבה שכל כך היו חסרים לנו...."

(מוזמנים לקרוא ביקורות נוספות בעמוד "סיפורי הצלחה שלנו" כאן

הצטרפו עכשיו לגובייבי בחינם!

 
חזרה למגזין
Loading