על ספידייט למציאת שותף להורות

07/08/2012

החלטתם להביא ילד לעולם, ויתרתם מראש על בנק הזרע. להורות משותפת יש יתרונות רבים- מישהו נוסף לחלוק איתו את הנטל - וגם לחלוק את השמחה... ואכן, ילד הוא שמחה אחת גדולה מלווה בדאגות ומחשבות...

 

עומר מירושלים מזו תקופה ארוכה מחפשת אחר בן זוג להביא איתו ילד. חשוב לה שבן הזוג יהיה בשל להורות, יציב ובעיקר חם ורגיש. פשוט אך יחד עם זאת - מורכב. בין כל האבות הפוטנציאלים שהכירה דרך האתר נמצא אי שם האב של ילדה,  מחשבה מלחיצה קצת אך גם מרגשת ומסעירה.

 

 

יריב מנתניה כבר ויתר מזמן על המודל הקלאסי למשפחה, אחרי התואר השני, המשרד החדש שפתח והחתונה שבוטלה הוא הבין שהוא רוצה להיות אבא יותר מכל. הוא מוכן ומזומן לתפקיד חיו, הוא בן 34 אבל משתוקק מזה זמן רב להיות אבא. אם בהמשך הוא יכיר בת זוג לחיים - היא תאהב אותו וגם את הילד שהביא באמצעות הורות משותפת

 

 

עומר ויריב בטח ישמחו להגיע לערב ספידייט, ערב שכולו מפגשים בין הורים פוטנציאלים. בערב זה אפשר לשאול את כל השאלות ולראות את הצד השני. לכל פגישה מספר דקות קצוב כאשר במהלך הערב כל משתתף זוכה להיפגש עם מספר בני זוג פוטנציאלים.

 

 

בדיוק בשביל עומר, יריב וגולשי גו בייבי יתקיים מפגש ביום ה- 4.9.12 החל משעה 20:30 בבית קפה "קפה קפה" ביגאל אלון 53 בתל אביב.

 

חשוב לציין שבית הקפה יהיה סגור לאתר גו בייבי כך שלא יהיו באירוע עוד משתתפים שהם לא מהאתר.

 

פרטים נוספים

 

 

ספידייט

 

חזרה למגזין
Loading