סוגי הורות משותפת

29/07/2021

בשנים האחרונות המבנה המסורתי של המשפחה משתנה, ואנו רואים יותר ויותר משפחות שכוללות הורה אחד או אפילו משפחה חד מינית. אחת הסיבות העיקריות לכך היא כניסתה של הורות משותפת לשיח, ויותר אנשים מחליטים להביא ילדים לעולם לאו דווקא בדרכים רגילות. בכתבה הבאה נסביר את כל סוגי ההורות הקיימים דרך הורות משותפת

 

הורות חד הורית

 

כיום, נשים ואף גברים שרוצים להביא ילד לעולם, אך לא מוצאים זוגיות שתאפשר זאת. לכן, רבים פונים להורות משותפת. הורות משותפת מאפשרת מצד אחד חופש להמשיך את חייהם כרגיל, שכן הילד או הילדה יהיו במשמורת אצל שני ההורים במהלך השבוע, אך גם יאפשרו להתקרב לתינוק ולהיות חלק חשוב בחייו. מי יודע, אולי אפילו אפשר למצוא זוגיות עם השותף להורות.

 

הורות חד מינית

 

כמובן שהורות משותפת היא פתרון מצוין לזוגות חד מיניים אשר מחפשים דרך להרחיב את המשפחה שלהם. בין אם מדובר בזוג גברים או נשים, אלו יהוו שותפים נהדרים להורות שכן התינוק או התינוקת לא יגדלו אצל הורה אחד, אלא אצל זוג אוהב. 

 

הורות משותפת

 

אך לא רק זוגות חד מיניים מחפשים הורות משותפת- כך גם זוגות סטרייטים. ייתכן שמדובר בזוג שאינו יכול להביא ילדים, או בזוג שמעוניין להביא ילד בצורה שונה. אך דבר אחד ברור, אלו אנשים הכמהים לילד, ושיטפלו בו בצורה הטובה ביותר. 

 

לסיכום, בין אם מדובר בחד הוריים או בזוגות, לכולם מגיע להביא ילד לעולם ולהרחיב את המשפחה. גובייבי היא הדרך הטובה ביותר להורות משותפת ולמציאת שותף להורות

 
חזרה למגזין
Loading