יום צילומים למשפחה שבדרך

19/07/2017

אחד הדברים האהובים עלי באופן אישי כדי לשמור על זיכרונות זה לצלם תמונות מכל אירוע ומכל תקופה בחיים שלי. להנציח את הרגעים היפים והמשמעותיים בחיים זה דבר מאוד חשוב וכדי לעשות זאת נכון צריך לעשות זאת באופן מקצועי. לשם כך אני רוצה להמליץ להורים לעתיד או לאלו שכבר החלו את דרכם – לצאת לצילומים השונים שיש לעולם להציע לכם, להנציח את הרגעים היפים ולשמור אותם לעד באלבום התמונות, ברשתות החברתיות ועל קירות הבית.

צילום הריון – השלב הראשון של הצילומים הוא צילום הריון. כבר בתקופת ההריון יש רגעים נפלאים, ולמרות שמדובר בתקופה מאוד לא פשוטה עבור האישה ההרה, מדובר בתקופה קסומה ביותר. צילומי הריון הם טרנד שהגיע לעולם לפני זמן לא רב, אך הוא גובר וגובר מדי שנה. נשים רבות מצטלמות בסטודיו מפואר או בחיק הטבע ומבטן העגלגלה עושה את שלה כדי שהתמונה תיראה מיוחדת והאישה תיראה קורנת ביותר. כמובן שלצילומי ההריון יכול להצטרף גם השותף או השותפים להורות לעתיד וביחד תוכלו להעניק לילד שלכם הצצה לתחילתו של הסיפור.

צילום ניו בורן – לאחר שהילד נולד, יש כאלו שירצו לגשת לצילומי ניו בורן. צלם \ צלמת מקצועיים יצלמו את הילד שלכם בשלל תמונות מהפנטות מכל הסוגים. תמונות תקריב של הילד, תמונות של הילד עטוף בבדים או מוחזק בחיקכם וכל זאת תוך מקצועיות ועבודה אומנותית רבה. צילומי ניו בורן נעשים כשהתינוק בן ימים בודדים והוא קטנטן נורא. כשהתמונות נעשות על ידי צלם או צלמת מוכשרים הן יוצאות מדהימות ביותר בכל קנה מידה.

צילומי משפחה – לאחר שכבר הילד גדל, אין ספק שנרצה לצלם תמונות משפחתיות עם כולם ביחד. כשהיינו קטנים היינו מתקבצים כולנו בסטודיו הצילום ויוצרים לעצמנו תמונות משפחתיות שנשארות לדורות. אך היום כשלכל אחד יש טלפון נייד עם מצלמה איכותית, הצילומים בסטודיו קצת נשכחו. הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה ולהצטלם בסטודיו מקצועי עם ציוד יקר, מצלמה איכותית ואפילו ליטוש בפוטושופ כדי שכולכם תצאו יותר ממושלמים. למרות שזה לא בהכרח משתמע מכך בשם, אך לצילומים אלו יכולים להצטרף גם חיות המחמד, כי הם לא פחות ממשפחה.

צילומי ילדים – צילום ילדים זה סיפור בפני עצמו. בהתחלה ילדים נוטים להתבייש מול המצלמה והם לא הכי נינוחים בעולם, אבל צלמת או צלם טובים ידעו לשחרר את הילדים ולאחר כמה דקות הילדים ירגישו בנוח והכימיה בין הצלם או הצלמת לילדים תרקיע שחקים. צילומי ילדים מתאימים לכל גיל, החל מהשבועות הראשונים לאחר שהם נולדים ועד גילאים מאוחרים. גם צילומי בר ובת מצווה יכולים להיעשות בסטודיו מקצועי וזו יכולה להיות מתנה יפה או אפילו הפעתה לחוגג.

לאחר חוויה מדהימה של צילומים, יעניקו לכם בדרך כלל הצלמת או הצלם את הצילומים מפותחים על גבי אלבום קשיח או על גבי דיסק און קי כדי שתוכלו לצפות בהם במחשב ולעשות בהם כרצונכם.

חזרה למגזין
Loading