אודות האתר

החברה המערבית עברה שינויים חברתיים רבים בעידן המודרני, בין היתר בתחום המבנה המשפחתי. כל מי שחלם אי פעם להיות הורה יודע עד כמה זה דבר שבוער בעצמות ולא נותן למנוח עד להגשמתו. היתרון שלנו, כאנשים שחיים בחברה המודרנית של היום, הוא שכמעט כל אחד יכול להגשים את חלומו במגוון דרכים.

אם בעבר המבנה המשפחתי המסורתי, של אם ואב נשואים עם ילדים, היה היחיד המקובל, היום ישנם סוגים שונים של משפחות חדשות שניתן להקים בדרכים שונות. עבור מי שלא מצא בן זוג, או שלא יכול להביא ילד לעולם עם בן/בת הזוג קיים הפתרון המצוין של הורות משותפת.

הורות משותפת היא אפשרות שמתאימה לאנשים רבים- נשים שמעדיפות לא לפנות לבנק הזרע, להכיר את האב ולחלוק איתו את גידול הילדים, גברים שלא מעוניינים בתהליך פונדקאות ועוד.הורות משותפת היא הפתרון האולטימטיבי עבור מי שהורות יחידנית נראית לו קשה ומעוררת בו חששות.

אנו בגו בייבי שמנו לנו למטרה להוות פלטפורמה ראשונית וייחודית למציאת שותפים להורות בדרך קלה, נוחה ומתקדמת. אצלנו תוכלו למצוא מאגר גדול של אנשים איכותיים, רציניים ובשלים לצאת לדרך.

בנוסף, תוכלו לקרוא אצלנו במגזין מידע עדכני ומועיל אודות התהליך: כיצד לערוך הסכם הורות משותפת, כיצד לבחור שותף להורות, כיצד להסביר לילד על המבנה המשפחתי המיוחד ועוד. בנוסף, תוכלו לשתף ולהשתתף במערכת הבלוגים והפורומים שלנו ולקחת חלק פעיל בקהילה.

כאמור, אנו דואגים לנוחות לקוחותינו, לכן פיתחנו גם אפליקציה סלולרית של האתר וגם אתר מובייל אליו תוכלו לגלוש בנוחות ובמהירות דרך כל מכשיר נייד, כך שהאפשרות לחפש שותף להורות היום פשוטה מתמיד.

הירשמו בחינם לאתר עוד היום ותתקדמו עוד צעד לעבר הגשמת החלום.


 


 

חזרה למאמרים
Loading